Jepet me qera apartament 2+1 prane Farmacise 10, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-10-21 at 6.05.35 PM
  • WhatsApp Image 2019-10-21 at 6.05.14 PM
  • WhatsApp Image 2019-10-21 at 6.04.12 PM
  • Untitled design
Rruga Ferit Xhajko, Tirana, Albania
Qera 350€ leke/muaj - Apartment
2 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament 2+1 ne zonen e Farmacise 10, ne Tirane.
Apartamenti eshte i mobiluar teresisht se fundmi dhe ndodhet ne nje pallat te ri. Pallati eshte i ndertuar gjate viteve te fundit dhe ofron kushte shume te mira jetese. Vendndodhja ju krijon akses me rruget kryesore,stacione autobuzi,shkolla, spitale etj.Ndodhet ne katin e 4 dhe pallati ka ashensor.
Ka nje distance te shkurter me 9-katshet dhe Medresene.
Per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni ne +355 69 215 5978 ose ne Facebook

Vizita

Të ngjashme