Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok.

  • WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.01.40
  • WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.01.42 (1)
  • WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.01.42
  • WhatsApp Image 2020-05-21 at 19.01.41
Rruga Nikolla Tupe, Tiranë, Albania
Qera 620€ /muaj - Apartment
80 m2 2 Bedrooms 1 Bathroom

Jepet per qira apartament 2+1, i mobiluar ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine ne ambjent te perbashkte, 2 dhoma gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe tualet. Apartamenti eshte i arreduar se fundmi dhe ofron nje jetese shume te rehatshme. Ndodhet ne nje prej zonave me te kerkuara dhe te frekuentuara te Tiranes, duke pasur shume facilitete prane, cka e favorizon per nje jetese te rehatshme.

 

Per nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme