Jepet me qera apartament 2+1 ne afersi te Muzeut Kombetar, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.13 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.13 PM
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.15 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.15 PM
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.16 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.16 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-05-29 at 2.31.16 PM
  • Rented (5)
Rruga Vorpset, Tiranë, Albania
Qera 300€ /muaj - Apartment
84 m2 2 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament 2+1 mbrapa Muzeut Kombetar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 84 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma fjetje, 2 tualete dhe dhoma e ndenjes se bashku me kuzhinen. Keto dhoma jane pjeserisht te mobiluara.
Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ashensor dhe ne nje zone shume te mire duke qene se ndodhet ne qender te kryeqytetit.

Vizita

Të ngjashme