Jepet me qera apartament 1+1 prane rr. se Kavajes, Tirane.

  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 10.55.19 AM
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 10.54.14 AM
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 10.55.18 AM
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 10.53.57 AM
  • WhatsApp Image 2018-10-23 at 10.54.01 AM
Rruga Hajdar Hidi, Tirana, Albania
Qera 400€ /Muaj - Apartment
74 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Jepet me qera apartament 1+1 me sip. 74 m2 . Apartamenti ndodhet ne qender te Tiranes, pak hapa larg sheshit Skenderbej dhe fare prane cdo rruge kryesore te kryeqytetit. Eshte teresisht i rimobiluar dhe ne gjendje shume te mire per nje jetese komode. Apartamenti perbehet nga 1 sallon, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Vizita

Të ngjashme