Jepet me qera apartament 1+1 prane Pazarit te Ri, Tirane.

  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.54 PM (1)
  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.54 PM (2)
  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.54 PM
  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.55 PM (1)
  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.55 PM (2)
  • WhatsApp Image 2018-11-06 at 3.23.55 PM
Pazari i Ri, Tirana, Albania
Qera 450€ /Muaj - Apartment
1 Bedroom 1 Bathroom 1 Garage

Jepet me qera apartament 1+1, ne katin e 7 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire per nje jetese te rehatshme. Ka nje verande shume te mire dhe me pamje te pikave kryesore te Tiranes.

Vendndodhja e apartamentit eshte ne qender te Tiranes, duke iu krijuar akses mjaft te mire te gjithe zonave kyce te kryeqytetit.

Parkimi i makines ne garazh kushton 70EURO/muaj.

Vizita

Të ngjashme