Jepet me qera apartament 1+1 prane Kodres se Diellit, Tirane.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 768x1024
Sauk 2, Albania
Qera 320€ /muaj - Apartment
67 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Jepet me qera nje apartament ne afersi te Kodres se Diellit ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone mjaft e qete dhe e pershtatshme per nje jetese komode. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 67m2 dhe perbehet nga salloni, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte nje apartament mjaft i rehatshem dhe i mobiluar ne nje stil modern.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte i ndertuar ne vitet e fundit dhe ka ashensor.

Cmimi i qerase mujore per kete prone eshte 320EURO/muaj.

 

Per cdo interesim kontaktoni ne +355 69 215 5978.

 

Vizita

Të ngjashme