Jepet me qera apartament 1+1 ne rr. Hoxha Tahsin, prane sheshit Strauss.

 • 7a64ccb3-8c21-4829-9f99-3307700823a5
 • 58f8792a-87e0-4c87-bf58-bb92c3f0598c
 • 0117fbb6-a115-4ae9-b163-2315fb0a0231
 • 241f2744-6002-4fb1-8e05-9cc93dc60b18
 • 9299f578-34d0-4ffe-a111-ff41d419e154
 • 74397b4d-f2c6-4f95-8d64-3caf854504fe
 • afa7bc22-84a9-451f-96af-a35e47ab4b77
 • c5c6e9f9-ab15-415a-a220-901ba09ca86d
 • d6283f81-4450-4518-841b-8c335af08811
 • d7634510-6e4c-4381-9920-f8cfab63d64e
 • e2421f77-672e-4af9-b26e-9631613019bb
 • Rented
Rruga Hoxha Tahsim, Tirana, Albania
Rented 250€ leke/muaj - Apartment
56 m2 1 Bedroom 1 Bathroom

Eshte dhene me qera.

Jepet me qera nje apartament 1+1 me sip. 56 m2, i sapo rinovuar dhe ne gjendje shume te mire.
Apartamenti eshte pjeserisht i kompletuar duke perfshire bufe gatimi, sobe, kondicioner dhe lavatrice. Kjo gje ju jep mundesi qe te vendosni ju se si deshironi ta sistemoni ambientin. Pamja e prones eshte nga Dajti dhe eshte e ngrohte ne dimer dhe e fresket gjate veres.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5 (peste) dhe ofron kushte shume komode jetese.Gjithashtu eshte ne rruge kryesore dhe akses direkt prane shkollave, stacioneve te autobusit dhe ndodhet vetem 15 min larg qendres.

Per me shume info kontakto ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme