Jepet me qera ambient zyre prane Kullave binjake, Tirane.

 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.32 PM (2)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.32 PM (3)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.32 PM
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.33 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.33 PM (2)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.33 PM (3)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.33 PM
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.34 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.34 PM (2)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.34 PM (3)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.34 PM
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.35 PM (1)
 • WhatsApp Image 2019-09-26 at 7.35.35 PM
Rruga Donika Kastrioti, Tirana, Albania
Qera 1,500€ /muaj - Zyra
112 m2

Jepet me qera nje ambient zyre me siperfaqe 112 m2.
Kushtet qe ofrohen jane mjaft moderne si dhe komode per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme.
Ka nje siperfaqe te konsiderueshme dhe eshte e organizuar ne menyre mjaft te mire.
Ndodhet mbrapa kullave binjake ne kryeqytet dhe kjo vendndodhje i jep nje avantazh te madh per shkak se ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara.
Per nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355 69 215 5978.

Vizita

Të ngjashme