Jepet me qera ambient komercial te 17 Nentori, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.09 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.09 PM
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.10 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.10 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.10 PM
Rruga e Barrikadave, Tirana 1000, Albania
Qera 500€ muaj - Bar-Kafe, Dyqan, Komerciale, Zyra
102 m2

Jepet me qera nje ambient komercial prane 17 Nentorit ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin e dyte te qendres dhe ka nje siperfaqe prej 102 m2.
Zona ne te cilen ky ambient ndodhet ka levizje te vazhdueshme dhe eshte mjaft e populluar. Zona eshte e sigurt dhe ndodhet fare prane qendres se Tiranes.

Cmimi eshte 500Euro/muaj.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme