Jepet me qera ambient komercial prane Zogut te Zi, Tirane.

  • 70866936_1671327766335578_6158758767732195328_n
  • 70876378_2049967501771133_4974343006678155264_n
  • 70954843_391303098444176_6654275505518280704_n
  • 71853363_2458289300920047_167782291827851264_n
Tirana, Albania
Qera 1,000€ /muaj - Bodrum
200 m2

Jepet me qera nje ambient komercial ne formen e bodrumit ne kompleksin e Qatar Center.
Ndodhet ne rruge kryesore dhe ofron mundesi te shumta per te krijuar nje aktivitet.
Siperfaqja e ambientit eshte 200m2 dhe ka pak shkalle qe bejne lidhjen me rrugen kryesore.
Vendndodhja e ambientit i jep nje avantazh sepse ndodhet ne nje zone e cila ka kalimtare te shumta plus ndodhet ne nje kompleks banimi.
Per nje vizite ne prone, na kontaktoni ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme