Jepet me qera ambient komercial prane sheshit Wilson, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.46 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.46 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.47 PM (1)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 3.17.47 PM
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
Qera 1,000€ muaj - Bar-Kafe, Dyqan, Komerciale, Zyra

Jepet me qera ambient komercial prane sheshit Wilson ne Tirane. Ambienti eshte ne nje zone te qete dhe me levizje te vazhdueshme gjate gjithe dites. Aktiviteti i ambienteve ne kete zone eshte konstat dhe i qendrueshem.
Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne kryeqytet.

Cmimi i qerase mujore eshte 1000€/muaj.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 69 215 5978.

Vizita

Të ngjashme