Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit, Tirane.

  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 2.46.56 PM (2)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 2.46.56 PM (3)
  • WhatsApp Image 2019-04-24 at 2.46.56 PM
Albania
Qera 200€ muaj - Dyqan, Komerciale, Zyra
50 m2

Jepet me qera nje ambient komercial mjaft optimal per shume funksione ne zonen e Komunes se Parisit. Ky ambient ka nje siperfaqe prej 50m2 dhe ofron shume mundesi modifikimi. Ndodhet ne nje zone me levizje te vazhdueshme dhe gjithashtu te qete.

Per nje vizite ne prone kontaktoni ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme