Jepet apartament 3+1 me qera ne rr.Bogdani, Tirane.

 • A8F67091-B9B9-4C7C-A835-B7A94EA7521F
 • 40A44ACE-71FB-4FF8-8918-7C5C22CB7A2C
 • B50C1532-0704-45D8-9353-67052A9A9665
 • B04FF5C9-08EB-447A-8CC1-BF7184A90869
 • AFD153E2-03E9-413B-B766-AB7816CE26BE
 • 717AB3F2-6F51-4B46-A5C9-28B1AC6C6D10
 • 24ED1BDB-7C47-4C5D-BBD8-A4C10254DFA5
 • 5C086C27-FE93-4282-9F9E-79838EA5352E
 • 3B6EDB50-7747-433B-AD93-E930C00EA8B0
 • 5E3E69AE-93BD-4545-B6D2-21C26169598D
 • E88C3A5D-4D68-4557-941E-BC1A0866C5E3
Rruga Bogdani
Qera 500€ /muaj - Apartment
152 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms 1 Garage

Jepet apartament me qera nje apartament 3+1 ne afersi te qendres se Tiranes. Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe perbehet nga salloni, hapsire gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe depo. Gjithashtu ofrohet edhe nje post parkimi brenda cmimit te qerase. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m2 dhe ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar te kryeqytetit per shkak te afersise me qendren, facilitetet qe ka ne zone si dhe afersia me rruge kryesore.

Vizita

Të ngjashme