Jepet me qera apartament 3+1 prane rr. se Kavajes, Tirane.

 • 8952779A-B4DA-4BFE-9655-FC67C9C64467
 • 92799E8F-F8E9-455F-BC11-BD6DDEA38915
 • DF37088B-C1D4-410D-83EE-48DCB879C538
 • 64C117A1-4584-427F-BEE4-161FB1D451DF
 • B4CA0529-8731-4C76-9004-0A611E85A637
 • 35F66EC1-287F-4D0E-9BD6-A740E279D9FE
 • 022144A0-1F85-4F57-9806-55D5DF8F2DD7
 • 45444B52-7534-4871-AC27-50F5B9660CD7
 • 7030A757-3506-41D2-8091-49785FBEC854
 • 6D1E8A3B-BDE0-4120-93DF-0A156334DD0E
 • 80E32609-87C8-4693-A057-9E73E7CD16EB
 • D2BBDACD-21BC-491A-8B93-D81206B35F56
 • 073B1530-50B9-499C-BA92-6E75954AB341
1001, Rruga e Bogdanëve, Tirana, Albania
Qera 600€ /muaj - Apartment
150 m2 3 Bedrooms 2 Bathrooms

Jepet me qera nje apartament me nje siperfaqe prej 150 m2. Ne kete siperfaqe perfshihen 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete, 2 ballkone dhe 1 depo. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te kryeqytetit per shkak te afersise qe ka me qendren e Tiranes dhe disa prej rrugeve kryesore te saj. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte nje ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor.
Per nje vizite ne prone, kontaktoni ne +355 69 215 5978

Vizita

Të ngjashme